Beşiktaş Levent mahallesi Ebulula mardin (cadde) Beyaz Eşya Servisi, Buzdolabı Tamiri, Bulaşık Makinesi Onarım, Çamaşır Makinesi Arıza

Beşiktaş Levent mahallesi Ebulula mardin (cadde) Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar belirli bir kullanım ömrü olan eşyalardır. Bu nedenle beyaz eşyaların çoğunda beş ya da on yıl içerisinde arızalar meydana gelmeye başlar. Görsel Teknik firması olarak buzdolabı tamir gibi tüm beyaz eşyaları markası ne olursa olsun tamir ediyoruz. Firmamız buzdolabı tamir etme gibi tamir işlemlerinde en çok aranan firmaların başında gelmektedir. Diğer firmaların aksine buzdolabı tamir etme işlemlerinde birçok tamiri yerinde yapmaya gayret ediyoruz.

Beşiktaş Levent mahallesi Ebulula mardin (cadde) Bulaşık Makinesi Onarımı

Evlerde neredeyse her gün çalışan bulaşık makineleri doğal olarak bir süre sonra arızalanmaya başlar. Bulaşık makinelerindeki arızaların bir kısmı su tahliye mekanizmasından ileri gelirken diğer bir kısmı da motor yüzünden olabilir. Bulaşık makinesi tamir işlemlerinde çalışanlarımız öncelikle yerinde makineyi çalıştırarak ve makinenin içini açarak tespit yapar. Eğer bulaşık makinesi tamir işlemi yerinde yapılamayacak kadar büyük olacaksa makine özenli bir şekilde yerinden sökülerek tamir merkezine götürülür. Bulaşık makinesi tamir işleminin bitmesinin ardından çalışanlarımız tarafından en kısa süre içerisinde evinize teslim edilir.

Beşiktaş Levent mahallesi Ebulula mardin (cadde) Çamaşır Makinesi Onarımı

Firmamızın tamirini yaptığı bir diğer eşya grubunu da çamaşır makineleri oluşturuyor. Çamaşır makinesi tamir işlemleri genelde motordan kaynaklanan arızalar sebebiyle yapılır. Makinelerde meydana gelen bir diğer arıza çeşidini ise kazan kısmı oluşturur. Çalışanlarımız çamaşır makinesi tamir işlemlerinde önce evinizde makinenizin bozulma nedenini araştırmakta ve mümkünse tamiri evde yapmaktadır. Çamaşır makinesi tamir işlemlerimiz mağdur olmamanız için kısa zamanda tamamlanmaktadır.

Beşiktaş Levent mahallesi Ebulula mardin (cadde) Buzdolaplarının Onarımı

Buzdolabı içinde gıdalar bulunduğu için kısa sürede tamir edilmesi gereken bir eşyadır. Firmamız bu nedenle buzdolabı tamir işlemlerini hızlıca yapmaktadır. Buzdolabı tamir işlemi için buzdolabınız genelde merkezimize götürülür. Gerek buzdolabı tamir gerekse de diğer tamir işlemlerimizde en iyi fiyat garantisi veriyoruz. Tamir işlemlerimizin hepsi de firmamızın garantisi altındadır.

Ataşehir oto çekiciÜmraniye oto çekiciMaltepe oto çekiciÜsküdar oto çekiciÇekmeköy oto çekiciMaltepe oto çekiciAtaşehir oto KurtarıcıKadıköy oto çekici
Hemen Ara